Menu

خبرها

یکشنبه 16 مهر 1396
سمینار آموزشی «فیبر نوری FTTX» به صورت ویدیو کنفرانس همزمان با سراسر کشور و با حضور مهندسان برق سازمان نظام مهندسی ساختمان استان سیستان و بلوچستان برگزار شد. 
شنبه 01 مهر 1396
سیزدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان استان سیستان وبلوچستان از تاریخ 18 الی 21 مهر از ساعت 17 الی 21 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی زاهدان برگزار می شود. 
پنجشنبه 30 شهریور 1396
سازمان نظام مهندسی ساختمان استان سیستان بلوچستان مجتمع رفاهی-اداری این سازمان را در زمینی به مساحت هزار متر مربع و متراژ ساختمان هفتصد و پنجاه متر مربع در شهرستان چابهار افتتاح نمود.  این ساختمان در دو بخش اداری و رفاهی و با هدف ترویج مقررات ملی ساختمان در استان پهناور سیستان و بلوچستان با نگاه ویژه به سواحل مکران و نیز ارائه خدمات رفاهی به حدود چهار هزار عضو این سازمان، ساخته  شده است....
چهارشنبه 25 مرداد 1396
 سمینار آموزشی « نکات اجرایی مبحث 17 ( دودکش ها، دریچه های تأمین، تعویض هوا و داکتهای تأسیساتی ) با حضور مهندس تقوی مدیرگاز سازمان نظام‌مهندسی ساختمان استان خراسان رضوی، در تاریخ 24 مرداد ماه، در سالن راه و شهرسازی استان برگزار شد. در این سمینار مهندسان رشته های مکانیک، عمران و معماری، با نکاتی پیرامون نحوه تامین داکت ها، دودکش ها، دریچه ها و سایر مسائل مربوط به تامین هوای وسایل گا...
چهارشنبه 25 مرداد 1396
همایش حقوق مهندسی با حضور آقای مهندس کامیار میررضوی ویژه مجریان ذیصلاح با موضوع شرح مسئولیت های مجری ذیصلاح در محاکم قضایی و انتظامی و آسیب شناسی آن به همراه بررسی چند پرونده واقعی در روز سه شنبه 96/05/24، در محل سالن اجتماعات سازمان مدیریت و برنامه ریزی برگزار شد.  
چهارشنبه 11 مرداد 1396
روابط عمومی نظام مهندسی ساختمان سیستان و بلوچستان طی تماسی با دکتر نرماشیری ریاست سازمان و مهندس شایان عضو شورای مرکزی نتایج جلسه فوق العاده شورای مرکزی را بشرح ذیل اعلام می‌دارد: در جلسه فوق العاده شماره ۲۱۷ شورای مرکزی نظام مهندسی که با حضور روسای سازمانهای نظام مهندسی کشور تشکیل گردید به اتفاق آراء تصویب گردید که طی نامه ای صریح به ریاست محترم جمهوری درخواست گردد با توجه به بررسی و تدوین ...
پنجشنبه 05 مرداد 1396
◼️◼️◼️  جناب آقای دکتر نرماشیری ریاست محترم سازمان  درگذشت پدرِ گرامی همسرتان را به جنابعالی و خانواده محترم تسلیت عرض می نماییم. از پرودگار متعال برای ایشان  علو درجات و برای خانواده گرامی صبر و شکیبایی آرزومندیم. «هیات مدیره و کارکنان سازمان نظام مهندسی ساختمان استان»
چهارشنبه 04 مرداد 1396
نامه معاونت امور مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی، در خصوص فعالیت اشخاص دارای پروانه اشتغال بکار اعم از حقیقی یا حقوقی را از فایل پیوست دانلود نمایید. 
چهارشنبه 04 مرداد 1396
برای دانلود کلیه فرم های نظارت بر لوله کشی گاز به فایل پیوست مراجعه نمایید. 
شنبه 31 تیر 1396
متن نامه مدیرکل راه و شهرسازی استان در خصوص فعالیت مجریان ذیصلاح را در فایل پیوست مشاهده نمایید.
صفحه 8 از 110ابتدا   قبلی   3  4  5  6  7  [8]  9  10  11  12  بعدی   انتها