Menu

خبرها


عمومی

یکشنبه 21 مهر 1398
  در راستای اجرای قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان، آزمون ورود به حرفه مهندسان در استان سیستان‌وبلوچستان همزمان با سراسر کشور برگزار شد.  داوطلبان در روزهای پنج شنبه و جمعه 18 و 19 مهرماه، در دو حوزه امتحانی زاهدان و ایرانشهر برای اخذ پروانه اشتغال بکار مهندسی در این آزمون شرکت کردند. 2817 نفر از فارغ التحصیلان رشته های معماری، عمران، برق و مکانیک، شهرسازی، و ترافیک در این آزمو...
چهارشنبه 17 مهر 1398
روز دوشنبه 16 مهرماه اعضای سازمان نظام مهندسی ساختمان استان با همکاری شرکت شهرک های صنعتی از واحدهای صنعتی فعال در استان و مرتبط با صنعت ساختمان بازدید کردند. 
ﺳﻪشنبه 16 مهر 1398
جلسه تهیه و تدوین تفاهم نامه همکاری مشترک سازمان نظام مهندسی ساختمان استان سیستان و بلوچستان با اداره کل میراث فرهنگی و صنایع دستی و گردشگری استان برگزار شد. دکتر کامبیز نرماشیری، ریاست سازمان در این خصوص بیان داشت: زمینه هایی که دو ارگان می توانند همکاری نمایند شامل: بهسازی، بازسازی، ترمیم و تقویت بناهای موجود در بافت تحت پوشش میراث فرهنگی و همچنین ارائه الگوهای ساخت و ساز و سیما و منظر شهری در ا...
دوشنبه 15 مهر 1398
همکار گرامی  سازمان در نظر دارد، برنامه بازدیدی از واحدهای تولیدی صنایع مستقر در استان مرتبط با صنعت ساختمان، برای مهندسان دارای پروانه اشتغال بکار برگزار نماید. برای شرکت در این بازدید می توانیداز طریق واحد روابط عمومی سازمان ثبت نام نمایید. بازدید در سه شنبه۱۶ مهرماه، ساعت 9 صبح برگزار می شود. با توجه به محدودیت ظرفیت، الویت با کسانی است که زودتر ثبت نام نمایند. 
دوشنبه 15 مهر 1398
اعضای سازمان نظام مهندسی ساختمان استان سیستان و بلوچستان روز دوشنبه مورخ 15/07/98 از آزمایشگاه فنی مکانیک خاک استان بازدید کردند و با تجهیزات فنی و توانمندی های این آزمایشگاه آشنا شدند. 
یکشنبه 14 مهر 1398
 هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان سیستان و بلوچستان روز یکشنبه مورخ 13 مهرماه با هیات مدیره اتاق بازرگانی صنایع و معادن استان دیدار کرد. در این جلسه گفتگوها و برنامه ریزی های لازم  برای عقد تفاهم نامه دو جانبه جهت صادرات خدمات مهندسی و کالاهای صنعت ساختمان به کشور های حاشیه خلیج فارس مورد بررسی قرار گرفت.
یکشنبه 14 مهر 1398
روز جمعه 12 مهرماه رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان از نمایشگاه صنعت ساختمان بازدید کرد و در جریان این بازدید ضمن گفتگو با تولید کنندگان این عرصه، در جریان آخرین پیشرفت ها و نیز مشکلات تولید کنندگان مصالح و تجهیزات ساختمانی قرار گرفت.  ضمنا بنا به روال سال های گذشته سازمان نظام مهندسی ساختمان استان در غرفه خود به ارائه تولیدات ترویج مقررات ملی ساختمان پرداخت.
یکشنبه 07 مهر 1398
همکار گرامی سازمان در نظر دارد، برنامه بازدیدی از آزمایشگاه فنی مکانیک خاک استان، ویژه مهندسان دارای پروانه اشتغال بکار برگزار نماید. برای شرکت در این بازدید می توانید تا تاریخ 13/07/98 از طریق واحد روابط عمومی سازمان  ثبت نام و روز مورد نظر خود را انتخاب نمایید.  بازدید در دو نوبت و در روزهای 15 و 16 مهرماه، ساعت 9 صبح برگزار می شود. با توجه به محدودیت ظرفیت، الویت با کسانی است که زود...
شنبه 06 مهر 1398
استاندارد ملی ایران شماره 6044 با عنوان «بتن آماده-ویژگی ها» با توجه به اینکه بتن آماده مشمول مقررات استاندارد اجباری است، مطالعه این استاندارد برای کلیه مهندسان مرتبط با آن، توصیه می شود. 
چهارشنبه 03 مهر 1398
همکاران گرامی سازمان در نظر دارد جهت ساماندهی و شناسایی عوامل کارگاهی در کلیه رشته ها، اقدام به تهیه یک بانک اطلاعاتی جامع نماید. لذا همکاران محترم نسبت به اطلاع رسانی و معرفی نیروهای کارگاهی که فاقد کارت مهارت فنی بوده اما تجربه کاری لازم را دارند به سازمان، اقدام فرمایند. بدین منظور فرمهایی تهیه شده که در کانال و سایت سازمان در دسترس است. سازمان نظام مهندسی ساختمان استان سیستان و بلوچستان &...
صفحه 1 از 21ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها